FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Galerie   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 120

PostWysłany: Śro 19:06, 14 Lip 2010 Temat postu: Kolejka 1

Wyniki I Kolejki

Ostatnio zmieniony przez MarcinK dnia Czw 1:35, 15 Lip 2010, w całości zmieniany 2 razy
MarcinK

Posty: 120

PostWysłany: Śro 19:14, 14 Lip 2010 Temat postu:

Rozpoczął się sezon, Manchester City podejmował u siebie Sevillę. Przez pierwsze 20 min przeważał Manchester City zdobywając 2 bramki. Sevilla po raz pierwszy zagroziła bramce Buffona w 36 minucie po strzale Raula. W drugiej połowie zmienił się obraz gry Sevilla przeważała i dzięki temu w 48 min Raul po przepięknym strzale z woleja zdobył kontaktowego gola, a w 60 doprowadził do remisu Totti po strzale z dystansu. Manchester mógł wygrać to spotkanie ale w 90 min Ronaldinho nie wykorzystał dwóch stu procentowych sytuacji. Bramka Raula będzie kandydować do bramki tygodnia.

Kartki: Escude - Sevilla
Zawodnik meczu: Raul

Ostatnio zmieniony przez MarcinK dnia Śro 19:15, 14 Lip 2010, w całości zmieniany 2 razy
MarcinK

Posty: 120

PostWysłany: Śro 19:48, 14 Lip 2010 Temat postu:

Real grał u siebie z Liverpoolem. Mecz można powiedzieć jednostronny Liverpool był drużyną zdecydowanie przeważającą. Po dwóch bramkach Torresa w 10 i 48 min. Real był na łopatkach. Ballack mógł wyrównać w 45 min w stu procentowej sytuacji ale przestrzelił obok pramki Reiny. Potem Real dobił Gerrard z rzutu karnego za faul w polu karnym Pepe który otrzymał czerwoną kartkę i było w sumie po meczu, honorową bramkę dla Królewskich zdobył w 76 min Adebayor ale nie wystarczyło czasu żeby doprowadzić do remisu.

Czerwona kartka: Pepe - Real
Zawodnik meczu: Fernando Torres

Ostatnio zmieniony przez MarcinK dnia Śro 19:49, 14 Lip 2010, w całości zmieniany 1 raz
MarcinK

Posty: 120

PostWysłany: Śro 20:21, 14 Lip 2010 Temat postu:

Manchester grał u siebie z Chelsea. Po pierwszych 20 min mecz bawrdzo wyrównany ale po trafieniu Forlana Chelsea starała się odrobić starty i w 41 minucie Terry zdobył głową wyrównującego gola po wrzutce z rzutu rożnego Lamparda. Forlan pod koniec pierwszej połowy miał bardzo trzy groźne sytuacje ale nie wykorzystał ich. W drugiej połowie w 56 min Forlan mógł drugi raz dać prowadzenie swojemu zespołowi ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Po mimo przewagi Manchesteru United, Alexandre Pato zdobył w 80 min zwycięskiego gola dla Chelsea.

Manchester United - Forlan 20'
Chelsea Londyn - Terry 41', Pato 80'

Zawodnik meczu: Diego Forlan

MarcinK

Posty: 120

PostWysłany: Czw 0:13, 15 Lip 2010 Temat postu:

Inter podejmował u siebie Arsenal. Goście zaczęli od świetej akcji Arshavina w 5 min ale świetnie zachował się Julio Cesar. Potem grał tylko Inter czego dowodem była piękna bramka Joe Cole po świetnym prostopadłym podaniu Wesleya Snejidera który rozgrywał bardzo dobre spotkanie. Dwie minuty potem mogło być już 2-0 ale głową przestrzelił Diego Milito. W 30 min było już 2-0 po akcji Milito z Etto'o. Arsenal atakował i w końcówce pierwszej połowy Alex Song zdobył kontaktowego gola. W drugiej połowie Arsenal atakował ale Inter świetnie się bronił i grał z kontry. W 78 min mogło być 2-2 ale strzał Arshavina obronił Julio Cesar.

Zawodnik meczu: Wesley Snejider

Ostatnio zmieniony przez MarcinK dnia Czw 0:13, 15 Lip 2010, w całości zmieniany 1 raz
MarcinK

Posty: 120

PostWysłany: Czw 1:07, 15 Lip 2010 Temat postu:

Na Camp Nou gościł Bayern. Mecz bardzo źle rozpoczął się dla Barcy już w 7 min w polu karnym faulowany Mata przez Abidala i Luis Fabiano pewnie wykonał jedenastkę. Barcelona odpowiedziała strzałem Iniesty dopiero w 11 min. Katalończycy zaczęli atakować kolejnym ostrzeżeniem dla Bayernu był strzał Davida Villy ale minutę później Bayern podwyższył na 2-0 po bramce Klosego. Bo golu Klosego atakowała Barca a Bayern grał z kontry i dotrzymał dwu bramkowe prowadzenie do końca pierwszej połowy. Druga połówka bardzo nudna Barca atakowała ale nie mogła przedostać się w pole karne Bayernu. W 78 min z rzutu wolnego w poprzeczkę trafił Fabiano. W końcu padał 3 bramka dla Bawarczyków w 89 min po strzale Fabiano, Frey wypuścił piłkę pod nogi Miroslava Klosego a ten skierował piłkę do siatki.

ZAMYKAM !!

Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Forum Zagraj już dziś ! Strona Główna -> Tabela, wyniki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)