PostWysłany: Czw 0:20, 15 Lip 2010 Temat postu: Kolejka 2

MarcinK

Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 120

PostWysłany: Pią 12:51, 16 Lip 2010 Temat postu:

Arsenal Mecz rozpoczął się przewagą Arsenalu, był okres w którym Sevilla nie mogła przejść przez połowę Londyńczyków i już w 9 min świetną indywidualną akcją popisał się Walcott i dał prowadzenie swojemu zespołowi. Sevilla próbowała odpowiedzieć atakami i udało się to jej za sprawą Raula który w 19 min dał wyrównującego gola po strzale głową. Arsenal za wszelką cenę chciał wygrać i bramkę na 2-1 zdobył Arshavin w 28 min po świetnej akcji całego zespołu. Sevilla chciała zagrozić pod bramką Arsenalu ale Hiszpanie byli bardzo nieskuteczni i wynik 2-1 utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej Sevilla wyszła odmieniona i szybko wyrównała za sprawą Raula który pięknym lobem pokonał Almunie. Sevilla poszła za ciosem ale jedna akcja Arsenalu i było 3-2 po raz kolejny Arshavin bardzo dobrze zachował się w polu karnym i zdobył potem jak się okazało ostatnią bramkę w tym meczu. Sevilla już nie miała sił żeby odrobić a Arsenal dobrze grał w obronie i zasłużenie zagarnął w tym spotkaniu 3 pkt.

Zawodnik meczu: Andrey Arshavin

Ostatnio zmieniony przez MarcinK dnia Pią 12:51, 16 Lip 2010, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pią 14:55, 16 Lip 2010 Temat postu:

Od początku spotkania przeważał Inter, był bardzo groźny pod bramką rywala ale nie skuteczny ale w 21 min po indywidualnej akcji Etto'o Inter objął prowadzenie. Chelsea zagroziła bramce Julio Cesara dopiero w 37 min Drogba był już w polu karnym ale w ostatnie chwili Maicon wybił pilkę reprezentantowi WKS. Wynik utrzymał się do przerwy. Po przerwie drużyna Chelsea wyszła na boisko odmieniona to ona przejęła inicjatywe i stwarzała sobie bardzo groźne sytuacje. Jedną z nielicznych akcji Interu w drugiej połowie w 51 min była akcja Etto'o który w sytuacji sam na sam za bardzo wypuścił sobie piłkę i Petr Cech uratował swój zespół. Chelsea atakowała coraz bardziej. W 66 min świetna akcja Essiena który dograł idealnie piłkę na głowę Drogby ale ten minimalnie chybił. W 77 min Chelsea dopięła swego po błędzie Joe Cola piłkę przechwycił Essien i obsłużył Drogbe który skierował piłkę do siatki. Inter był bezradny a w 88 min mogło być 2-1 dla "The Blues" ale strzał Zhirkova z 25 metrów otarł się tylko o poprzeczkę.

Zawodnik meczu: Michael Essien

MarcinK

Posty: 120

PostWysłany: Pią 15:41, 16 Lip 2010 Temat postu:

Mecz jednostronny chociaż wydawało się przez pierwsze 15 min że Manchester naprawdę chciał tutaj wygrać potem grał tylko Bayern. Obrona Manchesteru grała bardzo słabo, po błędzie defensywy Bawarczycy objęli prowadzenie w 18 min za sprawą Luisa Fabiano który z łatwością przeszedł obrońców i zdobył gola na 1-0. W 30 min mogło być do Fabiano podał Tymoschuk ale ten minimalnie przestrzelił ale druga bramka dla Bayernu padła 5 min poźniej kiedy po fatalnym błędzie Vidicia który zagrał piłkę pod nogi Klosemu i zdobył gola. W 45 min było po meczu Klose dostał świetną piłkę i po raz kolejny pokonał Van der Sarra. W drugiej części meczu gra Manchester się nie zmieniła, nie stwarzali sobie prawie żadnych sytuacji bramkowych a Bayern grał swoje i dobił Czerownych Diabłów w 57 min po świetnym prostopadłym zagraniu Van der Varta do Balloteliego i było 4-0. Manchester chciał strzlić przynajmniej honorową bramkę i udało to się po akcji Forlan - Fletcher było 4-1. Dla managera Manchesteru pocieszeniem może być to że bramka Fletchera będzie kandydować w bramce tygodnia.

Zawodnik meczu: Miroslav Klose

MarcinK

Posty: 120

PostWysłany: Pią 22:28, 16 Lip 2010 Temat postu:

Mecz od początku bardzo wyrównany obydwa zespoły często atakowały na bramki ale akcje były mało widowiskowe. Barcelona poważnie zagroziła bramce Liverpoolu w 26 min kiedy to Ibrahimović w sytuacji sam na sam na za bardzo wypuścił sobie piłkę. W 33 min po raz drugi Ibra miał wyśmienitą okazję aby dać prowadzenie swojemu zespołowi ale strzał z dystansu otarł się tylko o słupek. Liverpool odpowiedział akcją Torresa w 39 min ale ten nie wykorzystał bardzo dobrej sytuacji. Barca miała szanse strzelić gola do szatni gościom z Liverpoolu ale Villa minimalnie przestrzelił i do końca pierwszej połowy był bezbramkowy remis. Mecz rozstrzygnął się dopiero w drugiej połówce meczu. Barcelona atakowała od początku i to ona objęła prowadzenie w 61 min po golu Villi. Katalończycy bardzo chcieli podwyższyć prowadzenie i udało to się im w 72 min po przepięknym strzale z dystansu Xaviego piłka trafiła w poprzeczkę i wpadła pod nogi Ibrahimovicia a ten skierował ją do bramki. W 77 min było po meczu, rajd Davida Villi który pokonał lobem bramkarza Liverpoolu. Mogło być nawet 4-0 ale przewrotkę Ibrahimovicia obronił Reina.

Zawodnik meczu: Zlatan Ibrahimović

1LeoMessi0

Posty: 95

PostWysłany: Śro 21:46, 28 Lip 2010 Temat postu:

ZAMYKAM!!!

Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Forum Zagraj już dziś ! Strona Główna -> Tabela, wyniki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)