PostWysłany: Czw 0:21, 15 Lip 2010 Temat postu: Kolejka 4

Posty: 67

Skąd: Bytom

PostWysłany: Wto 17:19, 20 Lip 2010 Temat postu:

Real Madryt 3-2 FC Barcelona

W 10 minucie świetna dwójkowa akcja Benzemy i Cristiano Ronaldo, a 4 bramkę w tym sezonie zdobył Karim Benzema.

W 32 minucie daleki wykop Ikera Casillasa i sam na sam z Freyem został Karim Benzema który płaskim strzałem pokonał Freya.

79 minuta dośrodkowanie Cristiano Ronaldo gdzie był nie pilnowany Benzema który zdobył swojego 2 hat tricka w drugim meczu

89 minuta rzut wolny dla FC Barcelony pewnym egzekutorem wolnego był Xavi który zdobył bramkę na 3-2

90 minuta piękny strzał Ibrahimovicia sprzed pola karnego w samo okienko, ta bramka będzie kandydować do bramki tygodnia.

Zawodnik Meczu: Karim Benzema

Ostatnio zmieniony przez Turcio93 dnia Wto 17:21, 20 Lip 2010, w całości zmieniany 1 raz
MarcinK

Posty: 120

PostWysłany: Czw 18:30, 22 Lip 2010 Temat postu:

5' - Nani z rzutu wolnego ale minimalnie nad bramką Buffona

22' - Świetna okazja Ronaldinho ale jeszcze lepsza interwencja Van der Sarra

29' - GOOL ! Vidić fauluje w polu karnym van Persiego i sędzie dyktuje 11-nastke którą pewnie wykonuje Andrea Pirlo i mamy 1-0.

41' - van Persi w polu karnym podcina piłkę do Ronaldinho ale za mocno i szybszy był Van der Sarr

44' - GOOL ! Klepka w polu karnym Berbatova z Nanim i Buffon bez szans po strzale Portugalczyka w prawy dolny róg bramki.

45' - Plasowany strzał z dystansu Pirlo po długim słupku ale minimalnie obok

85' - Ronaldinho sam na sam ale fatalnie strzela i bramkarz ManU wybija na rzut rożny

86' - GOOL ! Wrzutka z rzutu rożnego, zamieszanie w polu karnym piłkę dostał Garay i ładuje piłkę do pustej bramki Czerwonych Diabłów

90' - GOOL ! 3-1 Piękne prostopadłe podanie Pirlo i Ronaldinho wykorzystuje sytuacje z zimną krwią.

Zawodnik meczu: Andrea Pirlo

MarcinK

Posty: 120

PostWysłany: Czw 18:59, 22 Lip 2010 Temat postu:

3' - GOOL ! Pierwsza akcja meczu, piękna indywidualna akcja Pato, który okiwał dwóch obrońców i zdobył bramkę

6' - Mogło być 2-0 ale Pato tym razem prosto w bramkarza

9' - Trzecia sytuacja Pato ale po raz drugi świetnie spisał się Palop

30' - GOOL ! Piękna akcja Di Natale który wypracował sytuacje i podał do Raula który dobił tylko piłkę do pustej bramki

52' - GOOL ! 2-1, bramka prawie taka sama jak bramka Sevilly, Diego podaje do Essiena a ten kieruje piłkę do bramki.

58' - Mogło być 3-1 ale strzał głową Drogby odbiją nogą na rzut rożny Palop

66' - Drogba podaje do Diego ten z pierwszej piłki ale obok słupka

73' - Potężny strzał Raula z rzutu wolnego ale Cech sparował piłkę na rzut rożny

87' - Adriano sam na sam ale nie potrzebny zwód i piłkę odbierają obrońcy Chelsea

Zawodnik meczu: Alexnadre Pato

Turcio93

Posty: 67

Skąd: Bytom

PostWysłany: Czw 21:25, 22 Lip 2010 Temat postu:

19' - GOOL pierwszy strzał w meczu i bramka Arsenalu strzelcem Arshavin.

25' - podanie Fabregasa do Arshavina ale pewnie przed polem karnym interweniuje Given.

36' - GOOL akcja prawą stroną Robena który wchodzi w pole karne i strzałem w długi róg pokonuje Givena.

45' pierwszy strzał Bayernu, ale niecelnie Van Der Vaart

61' Arsenal nie odpuszcza, strzał Arshavina blokuje Demichelis.

Zawodnik Meczu: Cesc Fabregas

MarcinK

Posty: 120

PostWysłany: Czw 23:22, 22 Lip 2010 Temat postu:

11' - Prostopadłe zagranie Etto'o do Milito ten uderza z pierwszej piłki ale wprost w bramkarza

34' - GOOL ! Świetnie zagranie z prawej strony Etto'o do nadbiegającego Diego Milito który pakuje piłkę do bramki

Żółta kartka: Mascherano
Zawdonik meczu: Diego Milito

1LeoMessi0

Posty: 95

PostWysłany: Śro 21:47, 28 Lip 2010 Temat postu:

ZAMYKAM!!!

Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Forum Zagraj już dziś ! Strona Główna -> Tabela, wyniki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)